Milli H-index Ranking (və ya Milli H indeksi reytinqi) — elmi məhsuldarlığın qiymətləndirilməsinə yönəlmiş müstəqil beynəlxalq reytinqdir. Bu unikal alət Azərbaycanda hansı universitetlərin, təşkilatların və alimlərin elmi təsirin ən yüksək göstəricilərinə nail olduğunu müəyyən etməyə kömək edir. Reytinqin necə işlədiyini və mövqeyinizi necə yaxşılaşdıracağınızı bilmək istəyirsiniz? O zaman yeni videomuzu qaçırmayın!
Yeni videoda şirkətin «Scientific Publishments» şirkətinin tədqiqat mərkəzinin eksperti Pavel Kolomiets Hirş İndeksi üzrə Milli Reytinq haqqında ətraflı danışacaq, həmçinin üç əsas elmiometrik məlumat bazasında h-indeks performansınızı necə yaxşılaşdırmaq barədə faydalı tövsiyələr paylaşacaq: Scopus, Web of Science, Google Scholar.
Siz də öyrənəcəksiniz:
- milli H-index Ranking necə işləyir?
- reytinqdə hansı kateqoriyalar təqdim olunur?
- hirsch indeksi niyə bu qədər vacibdir?
Baxmaqdan həzz alın!
Özünüzü reytinqdə tapdığınızı şərhlərdə paylaşın. Əgər siz və ya təşkilatınız orada deyilsə, layihənin internet saytı vasitəsilə qeydiyyatdan keçmək üçün müraciət edə bilərsiniz.
Bizimlə qalın və yeni faydalı videoları qaçırmamaq üçün kanalımıza abunə olun! Bəyənməyi və rəy bildirməyi unutmayın. Dəstəyiniz bizi sizin üçün daha maraqlı və dəyərli məzmun yaratmağa həvəsləndirir!
Hirsch indeksinin göstəricilərini artırmaq lazımdırmı? Şirkətin mütəxəssisləri «Elmi Nəşrlər» nəticə zəmanəti ilə qısa müddətdə sitatları artırmağa kömək edəcək. Əgər Scopus-da H-index, Web of Science və ya Google Scholar təkmilləşdirmək və Milli H-index Ranking-də mövqeyinizi yaxşılaşdırmaq lazımdırsa, aşağıdakı formada sorğu buraxın. Xüsusilə sizin üçün bir təklif hazırlayacağıq.

National H-index Ranking (или Национальный рейтинг по индексу Хирша) — независимый международный рейтинг, направленный на оценку научной продуктивности. Этот уникальный инструмент помогает определить, какие университеты, организации и ученые в Азербайджане достигают наивысших показателей научного влияния. Хотите узнать, как работает рейтинг и как улучшить свои позиции? Тогда не пропустите наше новое видео!
В новом видео эксперт учебно-научного центра компании «Научные Публикации» Павел Коломиец подробно расскажет о Национальном рейтинге по индексу Хирша, а также поделится полезными рекомендациями о том, как улучшить свои показатели h-index в трех основных наукометрических базах данных: Scopus, Web of Science, Google Scholar.
Вы также узнаете:
- как работает National H-index Ranking?
- какие категории представлены в рейтинге?
- почему индекс Хирша так важен?
Делитесь в комментариях, нашли ли вы себя в рейтинге. Если вас или вашей организации там нет, вы можете подать заявку на регистрацию через сайт проекта.
Оставайтесь с нами и подписывайтесь на наш канал, чтобы не пропустить новые полезные видео! Не забудьте поставить лайк и оставить отзыв. Ваша поддержка мотивирует нас создавать еще больше интересного и ценного контента для вас!
Необходимо повысить показатели индекса Хирша? Специалисты компании «Научные Публикации» помогут увеличить цитируемость в короткие сроки с гарантией результата. Если вам нужно повысить H-index в Scopus, Web of Science или Google Scholar и улучшить свою позицию в National H-index Ranking, оставьте заявку в форме ниже. Мы сформируем предложение специально для вас.